21 امین کنگره سراسری همکاری‌های دولت، دانشگاه و صنعت برای توسعه ملیراهنمای ثبت نام

25 دی 1397

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا دچار مشکل نشوید:


1- جهت ثبت نام در ابتدا لازم است تا متقاضيان محترم در سايت کنگره به آدرس 21cgiu.ir ثبت نام  نمايند. 

2- قابل ذکر است که هزينه ثبت نام از طريق سامانه پرداخت دانشگاه يزد به آدرس http://epayment.yazd.ac.ir  قابل پرداخت مي‌باشد. در هنگام پرداخت بايد ابتدا نوع کاربری هر فرد مشخص شود که به سه صورت امکان پذیر است:

1-برای افرادی که دانشجو نیستند:لازم است در قسمت نوع کاربری گزینه سایر اشخاص حقیقی را انتخاب کرده و و موضوع واریز وجه 21کنگره توسعه ملی(عادی) انتخاب شود. در این صورت مبلغ 500 هزار تومان نمایش داده میشود که باید توسط شخص پرداخت شود و باید واحد دریافت کننده گزینه "دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت (پژوهشی)" انتخاب شود. قابل ذکر است که كد رهگيري ارائه‌ شده توسط سايت دانشگاه يزد را نزد خود نگه داريد.

2-دانشجویان دانشگاه یزد: لازم است نوع کاربری خود را دانشجویان دانشگاه یزد انتخاب کرده و در قسمت موضوع واریز وجه گزینه 21کنگره توسعه ملی(دانشجویی) انتخاب شود که مبلغ 100 هزار تومان نمایش داده می شود و قابل پرداخت است و باید واحد دریافت کننده گزینه "دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت(پژوهشی)" انتخاب شود. قابل ذکر است که كد رهگيري ارائه‌شده توسط سايت دانشگاه يزد را نزد خود نگه داريد.

3-دانشجویان دانشگاه های دیگر(غیر از دانشگاه یزد): لازم است در قسمت نوع کاربری گزینه سایر اشخاص حقیقی و در قسمت موضوع واریز وجه گزینه 21کنگره توسعه ملی(دانشجویی) انتخاب شود. مبلغ 100 هزار تومان نمایش داده می شود که قابل پرداخت است. كد رهگيري ارائه‌شده توسط  سايت دانشگاه يزد را نزد خود نگه داريد. باید واحد دریافت کننده گزینه "دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت(پژوهشی)" انتخاب شود. قابل ذکر است كد رهگيري ارائه‌شده توسط سايت دانشگاه يزد را نزد خود نگه داريد. 

 


372
مطالب مرتبط

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


03538210641

03531233044

کانال تلگرام کنگره

03538210641

Indust-office@yazd.ac.ir

یزد،صفاییه،بلوار دانشگاه،چهارراه پژوهش،دانشگاه یزد،دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت

شماره تماس چند تاکسی سرویس معتبر یزد

1828

1830

1833

133


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه یزد